• Detail firmy

Petr Kalandra

Základní popis

Výroba: - nerezové prvky-stoly, digestoře, dřezy - obchodní zařízení-stojany na prospekty, zásobníky na prospekty - drátěný program-mřížkové sestavy - strojní součásti stavebně zámečnické prvky

Adresa

Trávnícká 6
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69699046
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 185 865
E-mail: obchod@kalandra.cz
E-mail: pkalandra@seznam.cz
WWW: kalandra.cz

Kontaktní osoba

Petr Kalandra

Telefon: 604 185 865
E-mail: obchodvkalandra.cz
Další firmy v oboru

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.