• Detail firmy

Petr Kalandra

Základní popis

Výroba: - nerezové prvky-stoly, digestoře, dřezy - obchodní zařízení-stojany na prospekty, zásobníky na prospekty - drátěný program-mřížkové sestavy - strojní součásti stavebně zámečnické prvky

Adresa

Trávnícká 6
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69699046
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 185 865
E-mail: pkalandra@seznam.cz
E-mail: obchod@kalandra.cz
WWW: kalandra.cz

Kontaktní osoba

Petr Kalandra

Telefon: 604 185 865
E-mail: obchodvkalandra.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.