• Detail firmy

P + M, spol. s r. o.

Základní popis

Stojany pod reproduktorové soustavy a regály pod elektroakustické přístroje

Adresa

Klenovice na Hané 92
798 23 Klenovice na Hané

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13695029
DIČ:  CZ13695029
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Kovovýroba na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 384 154
Fax: +420 582 384 154
E-mail: paam@mbox.vol.cz
WWW: www.volweb.cz/paam

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Marcián

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.