• Detail firmy

Alena Nickmannová

Základní popis

Zpracování účetnictví a daňové povinnosti, mezd a personalistiky, účetní a daňové poradenství, zastupování na úřadech, spolupráce s daňovým poradcem, svoz dokladů, konzultace přímo ve Vaší firmě.

Adresa

U starého nádraží 262/2
104 00 Praha 10 - Uhříněves

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49398831

Výrobky, činnosti

Poradenská činnost

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 306 760
E-mail: info@ucto1.cz
WWW: www.ucto1.cz

Kontaktní osoba

Alena Nickmannová - Majitel

Další firmy v oboru

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

Ing. JIŘÍ KUDR

Provádím služby soudního znalce pro obor ekonomika. Specializuji se na oceňování podniků, cenných papírů, průmyslových práv a know how. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenství v ekonomicko-finanční oblasti. Více informací, včetně certifikátů, které vlastním, naleznete na webových stránkách firmy.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.