• Detail firmy

EKVITA, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme práce na obráběcích centrechna, CNC soustruzích a bruskách. Specializujeme se na výrobu a montáž skartovacích válců a strojů

Adresa

Náchodská 6
541 03 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15039625
DIČ:  CZ15039625
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  100
Roční obrat:  95000000

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění

Výroba kovových konstrukcí a dílů pro průmyslové stroje.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 859 642
E-mail: jaromir.jelecek@ekvitatu.cz
WWW: www.ekvitatu.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Jeleček - Jednatel

Další firmy v oboru

INFIT-MILLING s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1991 zabývá kovoobráběním. Specializací firmy je obrábění přesných dílů převážně z materiálů Al slitin. Disponujeme obráběcími centry DECKEL MAHO včetně souvislého pětiosého obrábění. Kontrola dílů je prováděna na CNC souřadnicovém měřícím stroji WENZEL. Klademe důraz na přesnost výrobků a díky dlouholetému působení na trhu garantujeme kvalitně odvedenou práci.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

STROJNÍ A STAVEBNÍ ZÁMEČNICTVÍ

Nabízíme zámečnické služby. Zabýváme se strojním i stavebním zámečnictvím a kovoobráběním. Provádíme soustružení, frézování, svařování. Dále realizujeme výrobu z polykarbonátu - balkony, zastávky apod.