• Detail firmy

BIOSTER a. s.

Základní popis

Naše společnost nabízí zákazníkům široké spektrum zdravotnických prostředků z řady hemostatik, přípravky pro léčbu akutních a chronických ran, speciální obvazový materiál nebo programy první pomoci. Poskytujeme také službu radiační sterilizace.

Adresa

Tejny 621
664 71 Veverská Bitýška

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49970623
DIČ:  CZ49970623
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Léčiva

nákup, skladování a prodej hromadně vyráběných léčiv, které se mohou prodávat bez lékařského předpisu i mimo lékárny; výroba hemostatik

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 429 111
Telefon: +420 549 429 103
Fax: +420 549 420 313
E-mail: bioster@bioster.cz
WWW: www.bioster.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Karel Hasoň

Mgr. Zdeněk Lidmilla

Mgr. Petr Bubla

Ing. Miloš Černianský - Generální ředitel

Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.

K+R PRINT, s.r.o.

Firma je zaměřena hlavně na flexotisk a hlubotisk obalů, a to od dodávek výrobních, konfekčních strojů, přes tiskové formy a náhradní díly, až po další spotřební materiál. V povolování zastupovaných zahraničních firem máme pro Vás potřebné know-how.