• Detail firmy

AUTO - PYTELA s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis automobilů značky Seat a Hyundai. Prodej náhradních dílů, karosářské, lakýrnické opravy, výkup protiúčtem, leasing, úvěr, ruční mytí a čištění interieru, elektroopravy, snížená hodinová sazba u starších vozů. Slevy stálým zákazníkům.

Adresa

Havlíčkova 23/18
682 01 Vyškov - Předměstí

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26263955
DIČ:  CZ26263955

Výrobky, činnosti

Prodej automobilů ARO

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 347 779
Fax: 517 347 778
E-mail: pytela@auto-pytela.cz
WWW: www.auto-pytela.cz

Kontaktní osoba

Luděk Pytela - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.