• Detail firmy

Lubomír Mlček - ASTONA

Základní popis

Výroba a distribuce pracovního oblečení a oblečení pro volný čas, nabídka zakázkové pletací výroby.

Adresa

Mánesova 256
687 71 Bojkovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46177035

Výrobky, činnosti

Textilní výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 643 596
Mobil: +420 604 257 737
Mobil: +420 603 806 947
Fax: +420 572 642 151
E-mail: l.mlcek@astona.cz
WWW: www.astona.cz

Kontaktní osoba

František Mlček, st. - Generální ředitel

Lubomír Mlček - Majitel

Další firmy v oboru

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.