• Detail firmy

ZPA Smart Energy s.r.o.

Adresa

Komenského 821
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27445997
DIČ:  CZ27445997
Rok založení:  2006
Počet zaměstnanců:  320

Výrobky, činnosti

Veřejné osvětlení

- systémy pro řízení veřejného osvětlení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 907 111
Fax: +420 499 907 497
E-mail: petr.krupicka@zpa.cz
E-mail: tamara.soukupova@zpa.cz
WWW: www.zpa.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tamara Soukupová

Ing. Petr Krupička

Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.