• Detail firmy

V. P. Procházka s.r.o.

Základní popis

Hlavní náplní našich prací je realizace a rekonstrukce plochých a šikmých střech, obvodových plášťů, dřevěných a ocelových konstrukcí, izolací proti spodní vodě.

Adresa

Nebovidy 134
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26184745
DIČ:  CZ 26184745

Výrobky, činnosti

Realizace a rekonstrukce střech

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 761 718
E-mail: info@vpprochazka.cz
WWW: vpprochazka.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Roman Procházka - Jednatel

Mobil: 602 344 566

Tomáš Procházka - Jednatel

Mobil: 602 473 201

Lubomír Jirků - Ředitel

Mobil: 724 055 419
Další firmy v oboru

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.