• Detail firmy

PROFIGREEN S. R. O.

Základní popis

Poskytujeme kompletní zakládání a údržbu zeleně. Provádíme výsadbu stromů a keřů, zahradních rostlin, založení trávníků včetně pokládky trávníkových koberců, sečení trávníků, vertikutaci, sběr listí. Instalujeme automatické závlahové systémy.

Adresa

Trávník 1117/30
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60775858
DIČ:  CZ60778858
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytujeme kompletní zakládání a údržbu zeleně.

Provádíme výsadbu stromů a keřů, zahradních rostlin, založení trávníků včetně pokládky trávníkových koberců, sečení trávníků, vertikutaci, sběr listí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 204 650
Fax: 581 204 651
WWW: profigreen.cz
WWW: www.profigreen.cz

Kontaktní osoba

p. Skýva - Jednatel

Mobil: +420 733 530 763
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.