• Detail firmy

TEN ART s.r.o.

Základní popis

Pekařské stroje a kompletní linky, stroje a technologie pro pekárny a cukrárny. Stroje na výrobu těstovin.Horizontální balicí stroje. Plasty a plastické hmoty (polyamid, polyuretan, teflon, POM).

Adresa

Březohorská 253
261 02 Příbram 1

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61683353
DIČ:  CZ61683353
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Potravinářské stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 635 694
Telefon: +420 318 635 425
Mobil: +420 602 466 772
E-mail: tenart@tenart.cz
WWW: www.tenart.cz

Kontaktní osoba

ing. Miroslav Gjašík - Jednatel

Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

Frigotherm s.r.o.

Věnujeme se prodeji automatů na šlehačku zn. Sanomat. Výrobníky domácí šlehačky jsou vhodné pro cukrárny, pekárny, kavárny, restaurace, cateringy a další gastronomické provozy. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis pro zákazníky z ČR a SR.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.