• Detail firmy

REFRASIL s.r.o.

Adresa

Průmyslová 720
739 70 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48395862
DIČ:  CZ48395862

Výrobky, činnosti

Izolační a žáruvzdorné cihly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 534 261
Telefon: +420 558 532 026
Mobil: +420 602 570 534
E-mail: rusnok@refrasil.cz
WWW: www.refrasil.cz

Kontaktní osoba

Dipl.Ing. Stanislav Rusnok

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

I-P-S-B investiční a provozní servis budov s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a prodej materiálu pro dřevostavby a dřevěné konstrukce. Dodáváem konstrukční hranoly GLT a KVH, lepené hranoly BSH, hoblované profily, peletky, bednící desky a mnoho dalšího.