• Detail firmy

Rentková Miluše

Základní popis

Výroba reklamy a reklamních předmětů a jejich grafické zpracování. Výpočetní technika - prodej PC a komponentů.

Adresa

Nám. E. Beneše 123
399 01 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63895102,

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 902 127
E-mail: rentkova@rentkova.cz
WWW: www.rentkova.cz

Kontaktní osoba

Miluše Rentková - Majitel

Další firmy v oboru

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.