• Detail firmy

KAHOS , spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme ocelové konstrukce a mostové jeřáby.

Adresa

K Vypichu 549
273 71 Zlonice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46353585,

Výrobky, činnosti

Vyrábíme ocelové konstrukce a mostové jeřáby.
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Milan Fiala

Naší hlavní činností jsou zámečnické práce. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, zábradlí a ocelové konstrukce na zakázku. Provádíme svařování nerezu i kovů, řezání, vrtání a soustružení. Věnujeme se rovněž montážím strojů a opravám mechanismů. Zajišťujeme generální opravy tvářecích strojů. Se zámečnickou výrobou máme letité zkušenosti, v této oblasti podnikáme již od roku 2001.

Karel Váchal - ZPRACOVÁNÍ NEREZU

Nabízíme kompletní služby v oblasti kovovýroby. Zpracováváme nerezovou ocel a v případě zájmu si můžete vybrat také zpracování oceli a barevných kovů. Vyrábíme například zábradlí, madla, výkladce, brány, ploty, schodiště, interiérové doplňky atd. Jestliže si nevyberete z nabídky, rádi pro Vás produkt vytvoříme na míru.