• Detail firmy

Suchan Miroslav, Ing. - STAVEBNÍ FIRMA SUCHAN

Základní popis

Stavební práce a stavby na klíč

Adresa

Masarykovo náměstí 21
398 06 Mirovice

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48255360

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Stavební práce a stavby na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 274 415
Mobil: +420 777 226 222
WWW: www.suchan-stavby.cz

Kontaktní osoba

ing. Milan Suchan - Majitel

Další firmy v oboru

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.