• Detail firmy

Kubů Jan - J+K

Základní popis

Velkoobchod v oblasti železářství ,vybavení koupelen, vodoinstalačního a topenářského materiálu, čerpadel a elektrických ohřívačů vody.

Adresa

Rudé armády 1078
391 02 Sezimovo Ústí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14506963

Výrobky, činnosti

Vybavení koupelen,vodoinstalační materiál.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 276 356
Mobil: +420 603 527 414
E-mail: jk@jk-obchod.cz
WWW: www.jk-obchod.cz

Kontaktní osoba

Jan Kubů - Majitel

Mobil: +420 603 527 415
Další firmy v oboru

VTP Novotný

Poskytujeme komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn. Provádíme instalace rozvodů vody, kanalizačního potrubí, včetně rekonstrukcí koupelen a WC. Zajišťujeme montáže, servis a revize rozvodů plynu, výměny kotlů, ohřívačů TUV či jiných topných systémů. Nabízíme rovněž poradenství v oboru vodoinstalace a vytápění. Realizujeme jak větší zakázky, tak i drobné opravy.

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

Koupelnové žebříky

Nabízíme ručně vyráběná designová otopná tělesa z broušeného nerezu s vynikající výhřevností a jedinečnými vlastnostmi. Provozujeme internetový obchod - nerezové koupelnové žebříky, nerezové koupelnové radiátory, nerezové topení.