• Detail firmy

Sirůček a Patík s.r.o.

Základní popis

Provoz restaurace s kapacitou 100 míst a možností konání svatebních hostin, srazů, firemních školení, tanečních zábav i jiných akcí.

Adresa

Brozánky 6
276 01 Brozánky

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27236161
DIČ:  CZ27236161

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 623 856
E-mail: jaroslav.kapoun@seznam.cz
E-mail: autocamp@campmelnik.cz
WWW: www.campmelnik.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Sirůček - Jednatel

Jaroslav Kapoun - Jednatel

Telefon: 315 623 856
E-mail: jaroslav.kapoun@seznam.cz

Luděk Patík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.