• Detail firmy

BARCO s.r.o.

Základní popis

Čárové kódy, bezdrátové sítě WiFi, RTLS, RFID systémy pro mobilní sběr dat, automatizaci, sledování výroby, identifikaci zboží, inventarizaci, lokalizaci majetku a osob. Warehouse Management Systémy WMS pro řízení skladů. Software pro tisk etiket EAN

Adresa

Okružní 741
686 05 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47916991
DIČ:  CZ47916991
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  50
Roční obrat:  50
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Systémy RFID, čárových kódů pro mobilní sběr dat

Čárové kódy, RFID systémy pro řízení skladů, logistiky a výroby. Software a hardware pro automatizaci, automatickou identifikaci a mobilní sběr dat.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 520 040
Telefon: +420 572 520 052
Fax: +420 572 520 032
E-mail: sales@barco.cz
WWW: www.barco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Kubíček

Ing. Miroslav Jakšík - Jednatel

Ing. Miroslav Pípal - Jednatel

Další firmy v oboru

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.