• Detail firmy

UNIONPLAST-TS, s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej, montáže a servis plastových oken, dveří, servis plastových oken, dveří, stínicí techniky, zimních zahrad a garážových vrat.

Adresa

Potoční 226
362 33 Hroznětín

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26339960
DIČ:  CZ26339960

Výrobky, činnosti

výroba, servis plastových oken, dveří

Kontaktní údaje

Telefon: 353 821 995
E-mail: info@unionplast.cz
WWW: unionplast.cz

Kontaktní osoba

Josef Konarski - Jednatel

Mobil: 606 053 163
Další firmy v oboru

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

OKENTĚS Slovakia, s.r.o.

Zajišťujeme pro slovenský trh dodávky těsnících prvků od 14 zahraničních renomovaných výrobců pro výrobce oken, dveří a řemeslná obchody. Vyžádejte si zdarma kompletní nabídku - katalog nebo nás navštivte v našich pobočkách.

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.