• Detail firmy

Krupauer

Základní popis

Zhotovíme, dopravíme a namontujeme: eurookna, dřevohliníková okna, plastová okna, dveře - vchodové, interiérové, posuvné a zárubně. Na zakázku vyrábíme schody a zábradlí, garážová vrata - sekční a výklopná. Zaměření a cenová nabídka zdarma.

Adresa

Dobrohostov 27
582 53 Dobrohostov

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16259998

Výrobky, činnosti

Eurookna

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 181 266
Fax: 569 447 243
E-mail: truhlarstvi.krupauer@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Krupauer - Majitel

Telefon: 569 447 344
E-mail: truhlarstvi.krupauer@tiscali.cz
Další firmy v oboru

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.