• Detail firmy

Karel Hasenöhrl-zemní práce

Základní popis

Nabízíme zemní a výkopové práce, bourací práce, pronájmy kontejnerů, odvoz odpadů a sutě, autodopravu a odvoz sypkých materiálů. Dále čištění parkovišť a odklízení sněhu. Naše práce provádíme v okrese Mělník, v Praze a jejich okolí.

Adresa

Hlavní 235
277 45 Úžice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45888213

Výrobky, činnosti

Demolice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 782 031
Mobil: +420 607 985 831
E-mail: karel.hasenohrl@seznam.cz
WWW: www.hasen.cz

Kontaktní osoba

Karel Hasenöhrl - Majitel

Mobil: +420 602 421 386

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

GASKO s. r. o.

Specializujeme se na výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací pomocí vlastních kapacit. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na provedené práce.