• Detail firmy

Hájek, s.r.o.

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

Livestone s.r.o.

Poskytujeme nejširší výběr obkladů a dlažeb z přírodního kamene i jiných materiálů. Dodáváme kamenné obklady a dlažbu, kamenný koberec, mramorové obklady, sádrové obklady, cihlové obklady, obklady z travertinu, pískovcové obklady, břidlicové obklady, kamenné dýhy, kvarcitové obklady, obklady z drahých kamenů, střešní tašky z kamene a mnoho dalšího. Zajišťujeme kompletní servis i poradenství.

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Nabízíme nákladní dopravu - sklápěcí, opravárenskou činnost u nákladních vozů a prodej repasovaných stavebních dílů. Zajišťujeme prodej sypkých stavebních materiálů, dekoračního kameniva a palivového dříví a uhlí.