• Detail firmy

LEO BURNETT ADVERTISING s. r. o.

Adresa

Karolinská 650/1
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48117374

Výrobky, činnosti

Provozujeme reklamní a komunikační agenturu. Nabízíme služby v oblasti tištěné, digitální, televizní a rozhlasové reklamy. Zhotovíme také reklamní kampaně na sociální sítích či vizualizace na billboardech, banerech a dalších reklamních médiích.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 711 111
Fax: +420 257 321 563
E-mail: lb@leoburnett.cz
WWW: www.leoburnett.cz

Kontaktní osoba

Martin Štěpánek - Jednatel

Další firmy v oboru

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.