• Detail firmy

CASH spol. s r.o.

Základní popis

Vývoj ekonomického systému, poskytování poradenství, prodej a servis hardwaru.

Adresa

Legionářská 1165/ 12
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42869501
DIČ:  CZ42869501
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Systémy zpracování dat

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 228 242
Mobil: +420 777 010 746
Fax: +420 585 228 242
E-mail: info@cash-ol.cz
E-mail: absolon@cash-ol.cz
WWW: www.cash-ol.cz

Kontaktní osoba

RNDr.. Josef Absolon - Jednatel

ing. Radek Matyáš - Jednatel

Další firmy v oboru

Ivo Bernard

Zabýváme se kompletními službami v oblasti gravírování. Nabízíme reklamní tisk na Vaše dárkové předměty pro potencionální klienty, vypalujeme laserem na různé materiály, vytváříme sublimační potisk za pomoci speciálního inkoustu, zaměřujeme se také na grafické práce všeho druhu či prodáváme v e-shopu výrobky na přání.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme komplexní předtiskovou přípravu a tiskové služby (vč. velkoplošného a malonákladového tisku). Ve vlastním fotoateliéru zhotovujeme produktové fotografie všeho druhu, portrétní i velkoplošné. Menší formáty fotografií tiskneme na minilabu Noritsu. Vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Pro zákazníky z portálu ABC nabízíme slevu ve výši 35% z cen v e-shopu. (Viz nabídky.)

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren