• Detail firmy

Autosklo - servis CZ s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis autoskel, autobusových skel, střešních oken a tónování autoskel. Máme k dispozici autoskla všech značek.

Adresa

Čapkova 244/14
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25699644

Výrobky, činnosti

Autoskla

Prodej a servis autoskel, autobusových skel, střešních oken a tónování autoskel. Máme k dispozici autoskla všech značek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 681 199
E-mail: prodej@autosklo.cz
WWW: www.autosklocz.cz

Kontaktní osoba

Radek Tichý - Jednatel

Telefon: +420 281 017 487

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.