• Detail firmy

VAVEX 1990, s. r. o.

Základní popis

Společnost se zaměřuje především na výrobu a prodej tapet ve vlastní továrně

Adresa

Zdaboř 503
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26776251
DIČ:  CZ26776251
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tapety - výroba, tapetování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 625 748
E-mail: vavex@vavex.cz
E-mail: retezce@vavex.cz
WWW: www.vavex.cz

Kontaktní osoba

Ing. HANA VELÁTOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 777 004 011
Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.