• Detail firmy

FinTherm Praha - KWH Pipe a.s.

Základní popis

Izolované potrubí - předizolované potrubí. Výrobce a dodavatel předizolovaného potrubí nabízející bezkanálové a nadzemní rozvody tepla, chladu, kondenzátů a teplé vody. Hlavními používanými materiály jsou: ocel, nerez, měď, PPR, PEX, PUR, PEHD a SPIR

Adresa

Za tratí 197
196 00 Praha 9 - Třeboradice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60192224
DIČ:  CZ60192224
Rok založení:  1993
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Izolované potrubí

předizolované potrubí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 922 999
Telefon: +420 283 933 015
Fax: +420 283 933 015
E-mail: fintherm@fintherm.cz
WWW: www.fintherm.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Vimr - Prokurista

Další firmy v oboru

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

Tension systems, s.r.o.

Nabízíme ucelené technologické systémy ocelových táhel a kotvení. Zajišťujeme výhradní prodej a distribuci kompletního sortimentu produktů firmy Macalloy pro Českou republiku a Slovensko. Poskytujeme poradenství a servis námi nabízených výrobků.