• Detail firmy

HOPE - E. S., v.o.s.

Základní popis

Specializací naší jazykové agentury je výuka cizích jazyků (angličtina, němčina, ruština, čeština pro cizince) a překlady a tlumočení. Nabízíme překlady a tlumočení všech hlavních světových jazyků i korektury rodilými mluvčími, překlady firemních dokumentů, korespondence, odborných a technických textů a překlady se soudním ověřením. Organizujeme firemní jazykové kurzy, jazykové kurzy pro veřejnost

Adresa

Palackého tř. 10
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25342282
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Konferenční servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 210 395
Fax: +420 549 210 395
E-mail: hope-es@login.cz
WWW: www.redrival.com/hope.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INTermediary s.r.o.

Specializujeme se na návrhy, výrobu a realizace výstavních expozic a interiérů na klíč. Výstavní expozice realizujeme na území ČR, ale i v Evropě. Používáme pro výrobu skladební systémy Octanorm, Subtil a Inesel.

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.

PhDr. Zdeňka Endlicherová

Nabízíme kurzy a semináře v oblasti gastronomie. Kurzy pořádáme specializované nebo rekvalifikační. Poradenství na míru, semináře dle požadavků zákazníka. Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvaifikací, plaztné v celé EU a důležité při získání zaměstnání v cizině.