• Detail firmy

MIG - MAG servis s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis svařovací techniky zn. Omicron, Migatronic, Fronius a dalších typů. Možnost opravy svařovací techniky do 24hod. Prodej a distribuce technických plynů LINDE. Prodáváme ruční elektrické nářadí BOSCH, DWT, RIOBY.

Adresa

V Lukách 268
260 01 Příbram I

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26504065

Výrobky, činnosti

Svářecí technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 643 307
Telefon: +420 318 623 735
Mobil: +420 731 448 262
E-mail: mig-mag@mig-mag.cz
WWW: www.mig-mag.cz

Kontaktní osoba

Pavel Dvořák - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.