• Detail firmy

FIMEX, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a servis strojů na zpracování masa a zeleniny. Firma FIMEX dodává dále spotřební materiál, jako jsou obaly, fibrózní a plastová střeva a zajišťuje taktéž celkovou úpravu střev, tz. potisk, řásnění nebo výrobu přířezů.

Adresa

Libušská 319/126
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61503657
DIČ:  CZ61503657
Rok založení:  1984
Počet zaměstnanců:  20
Roční obrat:  200000000

Výrobky, činnosti

Speciální stroje na výrobu potravin

FIMEX dodává koření, aditiva k výrobě uzenin a také spony a očka.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 109 050
E-mail: fimex@fimex.cz
WWW: www.fimex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Partl - Jednatel

Další firmy v oboru

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.

KARMEB , spol.s.r.o.

Zabýváme se především dovozem, prodejem a servisem gastronomického zařízení do profesionálních gastronomických provozoven. Nabízíme kompletní sortiment jako dodávku na klíč nebo i jednotlivá zařízení. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, odborné poradenství při výběru. Provozujeme e-shop: www.GastroNakup.cz

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.