• Detail firmy

AVELON s. r. o.

Základní popis

Naše společnost se specializuje na světelnou reklamu, signmaking, plastové stojánky na brožury, samolepicí fólie, reklamní štíty, bannery a billboardy. Zajišťujeme služby POS, DTP a tisk, modely, 3D vizualizace, design, marketing, i zakázky na klíč.

Adresa

Zoubkova 2062/7
150 00 Praha 5 - Košíře

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62917811

Výrobky, činnosti

Reklamní agentury

Naše společnost se specializuje na světelnou reklamu, signmaking, plastové stojánky na brožury, samolepicí fólie, reklamní štíty, bannery a billboardy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 554 389
Mobil: +420 603 527 872
E-mail: info@avelon.cz
WWW: www.avelon.cz

Kontaktní osoba

Martin Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.