• Detail firmy

INKOS ROKYCANY s.r.o.

Základní popis

Stěhování těžkých strojů a strojních celků na klíč včetně odpojení energií, vyčerpání kapalin a následného opětovného připojení a oživení strojů.

Adresa

Jeřabinova 96
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49790552

Výrobky, činnosti

Stavební podniky, stavby na zakázku (nadregionální)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 726 109
Mobil: +420 777 291 402
Mobil: +420 777 291 408
Fax: +420 371 725 496
E-mail: bohuslav.inkos@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Václav Bohuslav - Jednatel

Další firmy v oboru

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

ELEKTROPAUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na elektroinstalace, a to jak bytové, tak i průmyslové. Realizujeme přípojky VN, NN, instalace hromosvodů, nabízíme revize. Provádíme zemní a výškové práce, zajistíme rovněž pronájem plošiny.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.