• Detail firmy

LUKROM ZLÍN a.s.

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

OMI, spol. s ručením omezeným

Zabýváme se především kompletní dodávkou strojních zařízení včetně návrhu, konstrukce, kompletní výroby a montáže u zákazníka. Vyrábíme jednoúčelové stroje a přípravky, ocelové svařence až do 3t, svařence z hliníkových slitin, nerezu, titanu. Pro naše zákazníky provádíme také servis nákladní a zemědělské techniky. Vždy pro Vás najdeme vhodné, rychlé a levné řešení! Těšíme se na novou spolupráci!

AVG AUTOSERVIS

Autoservis AVG se zabývá kompletními opravami osobních a užitkových vozidel všech značek, přestavbami vozidel na LPG a E85, prodejem a přezouváním pneumatik, opravami a plněním klimatizací. Naším hlavním cílem je nabízet klientovi ten nejlepší servis na nejvyšší úrovni pro jeho auto. Zajišťujeme také interiérové čištění vozidla a montáž zabezpečení Construct. Neváhejte k nám dovézt Vaše auto.

Eurotooling s.r.o.

Dodáváme dřevoobráběcí nástroje, stroje pro recyklaci odpadu - drtiče dřeva, plastů, PET lahví, papíru, kartonu aj., odsavače pilin, vrtací stroje na kování, tmely na dřevo. Pro recyklaci odpadu nabízíme briketovací lisy, peletovací lisy, drtiče dřeva, plastů a papíru, stroje na recyklaci kabelů - drtiče a separace elektrických kabelů. Samozřejmostí je montáž, servis a náhradní nože ke strojům.