• Detail firmy

LUKROM ZLÍN a.s.

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.

Eurotooling s.r.o.

Dodáváme dřevoobráběcí a kovoobráběcí nástroje, drtiče dřeva, olepovačky hran, odsavače pilin, tmely na dřevo. Pro recyklaci odpadu nabízíme briketovací lisy, drtiče dřeva, plastů a papíru, štěpkovače větví. Samozřejmostí je montáž a servis.

AVG AUTOSERVIS

Autoservis AVG se zabývá kompletními opravami osobních a užitkových vozidel všech značek, přestavbami vozidel na LPG a E85, prodejem a přezouváním pneumatik, opravami a plněním klimatizací. Naším hlavním cílem je nabízet klientovi ten nejlepší servis na nejvyšší úrovni pro jeho auto. Zajišťujeme také interiérové čištění vozidla a montáž zabezpečení Construct. Neváhejte k nám dovézt Vaše auto.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

Služby společnosti ABC Českého Hospodářství a. s. patří mezi nástroje, jež prosazujeme do marketingových strategií našich klientů jako účinné a měřitelné způsoby získávání nových obchodních případů.

Michal Kubín
majitel a CEO

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.