• Detail firmy

AV PRO v.o.s.

Základní popis

AV PRO je produkční společnost zaměřená na výrobu videopořadů, audiovizuálních prezentací a multimediálních CD titulů. Tým spolupracovníků v oblasti literární přípravy, režie, produkce, postprodukce, organizace výroby atd.

Adresa

Úvoz 47
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47903317
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Reklamní videofilmy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 511 147 503
Telefon: +420 511 147 502
Mobil: +420 603 838 285
E-mail: info@av-pro.cz
WWW: www.av-pro.cz

Kontaktní osoba

Marek Srba - Majitel

Další firmy v oboru

Madair s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky plastových a kovových štítků a samolepících fólií. Zabýváme se rovněž leteckým snímkováním, fotografujeme a natáčíme videa z dronů.

LIVEFOTO.cz

Poskytujeme komplexní fotografický servis. Nabízíme reportážní, svatební a reklamní fotografie. Fotografujeme interiéry a exteriéry, rodinné události, maturitní plesy, eventy apod. Chcete originální, stylovou, zajímavou fotografii? Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás maximum. Věříme, že budete spokojeni.

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.