• Detail firmy

AQUASOFT s.r.o.

Základní popis

Vývoj zákaznických informačních systémů, konzultace v oblasti řízení informatiky v organizacích a analýza firemních procesů.

Adresa

Rubeška 215/1
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64946274
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 093 400
Mobil: +420 724 216 656
Fax: +420 281 093 401
E-mail: obchod@aquasoft.eu
E-mail: personal@aquasoft.eu
WWW: www.aquasoft.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Horák - Jednatel

Další firmy v oboru

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.