• Detail firmy

DWORKIN, spol. s r.o.

Základní popis

Návrhy a realizace počítačových sítí. Prodej a servis mobilních telefonů a výpočetní techniky.

Adresa

Rohanské nábřeží 657/7
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62956400

Výrobky, činnosti

Hardware

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 238 498
Telefon: +420 224 238 497
Mobil: +420 606 621 000
E-mail: maintenance@dworkin.cz
E-mail: obchod@dworkin.cz
WWW: www.dworkin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Křivý - Jednatel

Mobil: +420 602 320 625
E-mail: krivy@dworkin.cz
Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.