• Detail firmy

Věra Hevrová - AGAMA

Základní popis

Speciální vodotěsné pracovní obleky WORK, vhodné pro hasiče a záchranáře, který vyrabíme již několik let. Dále veškeré suché i polosuché potápěčské obleky a nabízíme veškeré opravy a servis neoprenových,trilaminátových a goratexových obleků všech zna

Adresa

Zlín-Prštné 86 (1.patro)
764 22 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40414221
DIČ:  CZ5559101306
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  12
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Oblek na potápění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 103 926
Mobil: +420 602 396 711
E-mail: hevrova@agama-diving.cz
WWW: www.agama-diving.cz

Kontaktní osoba

Věra Hevrová - Majitel

Další firmy v oboru

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.