• Detail firmy

FRANTIŠEK ZAPLATIL

Základní popis

Firma KOVO-ZAPLATIL, s.r.o. působí na trhu od roku 1992 a do roku 2006 vystupovala pod jménem KOVOOBRÁBĚNÍ ZAPLATIL. Zabýváme se strojírenskou výrobou. V dnešní době zaměstnáváme 10 zaměstnanců, jež se Vám budou snažit vyjít maximálně vstříc.

Adresa

Kohoutovická 263/84
641 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46242490

Výrobky, činnosti

Výroba jednoúčelových zařízení

Soustružení, frézování, broušení, vyvrtávání.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 217 590
Mobil: +420 602 507 412
E-mail: frantisek.zaplatil@tiscali.cz
WWW: www.kovo-zaplatil.cz

Kontaktní osoba

František Zaplatil - Majitel

Telefon: 602 507 412
E-mail: frantisek.zaplatil@tiscali.cz
Další firmy v oboru

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Lubomír Krakovský

Nabízíme služby modelárny. Vyrábíme modely, laminovací kopyta, formy, odlitky, modely architektury, dekorace (artefakty) pro výstavnictví i umělecké prvky. Provádíme úpravy modelových zařízení. Výroba prototypů dle výkresové dokumentace, zpracování licích pryskyřic, polyuretanů atd. Věnujeme se rovněž truhlářské výrobě.