• Detail firmy

DELFIN - HK, spol. s r.o.

Základní popis

zateplení obvodových plášťů veškerých objektů vč. panelové výstavby, realizace nových střech, opravy a rekonstrukce původních střešních plášťů veškerých typů objektů, včetně zateplení, realizace výstavby rodinných domů „na klíč“

Adresa

třída Edvarda Beneše 1533/64
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26007584
DIČ:  CZ26007584

Výrobky, činnosti

Střechy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 245 413
E-mail: delfin.izol@worldonline.cz
WWW: www.delfinizol.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Slezák - Jednatel

slečna Chrončáková - Generální ředitel

Telefon: 495 585 695
E-mail: delfin.izol@wordline.cz
Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.