• Detail firmy

Inter-Informatics, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka řešení a IT služeb v oblasti podnikových informačních systémů a státní správy. Poskytování inženýrských a konstrukčních služeb.

Adresa

Kolčavka 75/3
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49685449
DIČ:  CZ49685449

Výrobky, činnosti

CAD pracovní stoly, stoly pro CRT pracovní stanice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 799 411
Mobil: +420 729 750 411
Fax: +420 266 799 412
E-mail: info@inter-informatics.cz
E-mail: prochazka@iiprg.cz
WWW: inter-informatics.cz
WWW: www.iiprg.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luděk Nechleba

ing. Jiří Poláček, CSc. - Jednatel

ing. Dušan Očka - Jednatel

Tomáš Čurda - Jednatel

Další firmy v oboru

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.