• Detail firmy

ELEKTROKOV, a.s. ZNOJMO

Základní popis

Společnost ELEKTROKOV - závod ELEKTRO je předním českým výrobcem, jehož sortiment tvoří transformátory, tlumivky, cívky, zdroje a svářecí technika.

Adresa

Kotkova 3582/19
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44026587
DIČ:  CZ44026587
Rok založení:  1947
Počet zaměstnanců:  100
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tlumivky

Vyrábíme kompenzační, dekompenzační a filtrační tlumivky dle požadavků zákazníka

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 200 011
Fax: +420 515 200 034
E-mail: obchodni@elektrokov.cz
WWW: www.elektrokov.cz

Kontaktní osoba

Jiří Němec - Předseda představenstva

Telefon: +420 515 200 010
Další firmy v oboru

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.