• Detail firmy

EREBOS - PODPOVRCHOVÁ VÝSTAVBA spol. s r.o.

Adresa

Nádražní 249
542 34 Malé Svatoňovice

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15038246
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  110
Roční obrat:  90000000

Výrobky, činnosti

Podzemní stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 886 386
Telefon: +420 499 886 278
Fax: +420 499 934 276
E-mail: erebos@pvtnet.cz
WWW: www.erebos.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Cvrček - Jednatel

Jiří Horáček - Jednatel

Ing. Václav Eis - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.