• Detail firmy

KODYS, spol. s r.o.

Základní popis

KODYS je systémový integrátor v obl. automatické identifikace (systémy s využitím čárového kódu a RFID). Hlavní produkty: hardware (tiskárny etiket, snímače čárového kódu, mobilní terminály, aplikátory etiket a další), SW, Wi-Fi sítě, etikety atd.

Adresa

Hošťálkova 7/520
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18630774
DIČ:  CZ18630774
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  40
Roční obrat:  206000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Bezdrátové sítě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 097 911
Fax: +420 233 097 999
E-mail: marketing@kodys.cz
E-mail: info@kodys.cz
WWW: www.kodys.cz

Kontaktní osoba

Eva Karlíková

Ing. Jan Příhoda - Jednatel

Telefon: +420 602 249 026
Další firmy v oboru

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.