• Detail firmy

Karel Kamenovský

Základní popis

Truhlářství Karel Kamenovský vyrábí na zakázku nábytek z masivu a lamina. Nabízíme dlouholeté odborné zkušenosti, profesionální kvalitu, seriózní jednání, doživotní záruku i servis na námi dodané výrobky a také možnost prodeje na splátky.

Adresa

V Humnech 1399
686 04 Kunovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12711781

Výrobky, činnosti

vyrábíme na zakázku nábytek z masivu a lamina.

Vyrábíme na zakázku nábytek z masivu a lamina. Nabízíme dlouholeté odborné zkušenosti, profesionální kvalitu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 549 760
E-mail: karel@kamenovsky.cz
WWW: www.kamenovsky.cz/

Kontaktní osoba

Karel Kamenovský - Majitel

Telefon: +420 572 549 760
E-mail: karel@kamenovsky.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.