• Detail firmy

SNAHA a. s.

Základní popis

SNAHA je českým výrobním podnikem založeným již v roce 1945 s výrobním programem založeným na výrobě osobních ochranných prostředků proti pádům z výšky, bezpečnostních a zachycovacích pásů. Tradiční je u nás i výroba oblíbené zdravotní obuvi.

Adresa

Hradecká 597
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44500122
DIČ:  CZ44500122
Rok založení:  1945
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba osobních ochranných prostředků proti pádům

- zachycovací postroje - polohovací pásy - spojovací prostředky - přídavná lana - přídavné popruhy - tlumiče pádu - karabiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 840 141
Mobil: +420 606 342 311
Fax: +420 491 840 154
E-mail: prodej@snaha.cz
E-mail: info@snaha.cz
WWW: www.snaha.cz

Kontaktní osoba

Dr. Radim Dvořák - Předseda představenstva

E-mail: dvorak@snaha.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.