• Detail firmy

REPON s. r. o.

Základní popis

Provádění povrchové úpravy kovů galvanizací. Nabízíme závěsové i hromadné zinkování včetně zinkování zinkoslitiny. Možnost rozvozu zboží.

Adresa

V Náměrkách 101
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62063723
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  40
Roční obrat:  40000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Galvanizace

Kontaktní údaje

E-mail: ponikelsky@repon.cz
WWW: www.repon.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Dana Balážková - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.

METALOPLASTYKA Marian Ostrowski

Naše nabídka je určena pro firmy, instituce, rozpočtových jednotek, korporace, reklamními agenturami a dodavateli. Jsme výrobce s vlastním bohatým strojového parku, máme moderní výrobní zařízení, bohaté zkušenosti a kvalifikované pracovníky, takže můžeme nabídnout širokou škálu produktů a služeb. Vítejte!