• Detail firmy

B. I. C. PŘÍBRAM s. r. o.

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem nábytku. Základní sortiment tvoří bytový i kancelářský nábytek dodavatelů a výrobců, kteří splňují nejpřísnější požadavky našich zákazníků.

Adresa

Evropská 125
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25668234

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 586 710
Fax: +420 318 586 709
E-mail: bic@interier.info
WWW: www.interier.info
WWW: www.bicnabytek.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Mikeska - Jednatel

Další firmy v oboru

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.