• Detail firmy

ARTRON s. r. o.

Základní popis

Provoz grafického i prepress studia. Poskytování ateliéru technické fotografie. Nabízí plnobarevný ofsetový tisk a knihařské zpracování

Adresa

Růžové nám. 3
680 01 Boskovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25546961
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Počítače

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 528 611
Fax: +420 516 454 514
E-mail: grafika@artron.cz
E-mail: artron@artron.cz
WWW: www.artron.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Vítok - Jednatel

Další firmy v oboru

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.