• Detail firmy

AREKO spol. s r.o.

Základní popis

Zdravotnické výrobky, léky

Adresa

Dobronická 635
148 25 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44796331
DIČ:  CZ44796331
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Zdraví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 112 872
Mobil: +420 607 264 395
Fax: +420 261 112 873
E-mail: malicherova@areko.eu
E-mail: areko@areko-praha.cz
WWW: www.areko-praha.cz

Kontaktní osoba

Milada Zbončáková - Jednatel

Ing. Pavel Jirkovský - Jednatel

Fogl pan - Obchodní reprezentant

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

FF Servis, spol., s.r.o.

Specializujeme se na doplňky stravy v tabletách k podpoře a regeneraci organizmu. Distribuujeme podpůrné potravinové přípravky, doplňky pro trávicí soustavu, přípravky pro pohybovou soustavu, přípravky pro podporu organizmu, přípravky na pitný režim, přípravky pro redukci hmotnosti, vlákninový prášek, vitamín C v tabletách i potravinové doplňky s kolagenem pro zdravé klouby.