• Detail firmy

LINEAL s.r.o.

Základní popis

Nabídka montáží sádrokartonových konstrukcí, plovoucích podlah a plastových oken, zateplování staveb a montáží zahradních domků.

Adresa

Dobšická 6
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25326007
DIČ:  CZ25326007
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  11
Roční obrat:  11000000

Výrobky, činnosti

Montáže sádrokartonu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 223 196
E-mail: info@lineal.cz
WWW: www.lineal.cz

Kontaktní osoba

Petr Sobotka - Jednatel

Telefon: +420 603 809 510

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.